Powered by Smartsupp

Reference

Spokojení klienti

{

Vždy ochotný, vstřícné jednání. Velká spokojenost.

František Novák

{

Pavla Dostálová

{

Makléře Tomáše Nováka velice ráda všem vřele doporučuji. Vystupování, komunikace velice na úrovni. Velká píle prodat nemovitost, situace v dnešní době není vůbec jednoduchá. Pokud budu v budoucnu prodávat jakoukoliv nemovitost, opět se obrátím jedině na Tomáše Nováka! Děkuji Tome.

Pavla Kadlecová

{

Musím mu strašně moc poděkovat. Neměl to vůbec jednoduché s prodejem bytu jelikož jsme ho potřebovali prodat co nejdříve a podařilo se. Děkuji.

Šárka Chalupová

{

Orientace na klienta, přehled o trhu.

Martina Klepalová

{

Spokojen s profesionálním přístupem a provedenou prací. Děkuji.

Zdeněk Parák

{

Profesionál, milý, usměvavý. S ničím nebyl problém, snažil se vyjít vstříc, reagoval na naše přání. Komunikace na skvělé úrovni.

Markéta Pokorná

{

Perfektní spolupráce při pronájmu nemovitosti. Vždy na telefonu připraven řešit vše, co se celého procesu týkalo. Rozhodně jeho služby doporučuji!

Pavel Novák

{

Pan Novák nám pomohl prodat byt prarodičů. Naprosto doporučuji, zařídil za nás úplně vše. Plné moci, cenový odhad, fotodokumentace, jednání s BD a s potenciálními kupci, služby advokátní kanceláře… Vše vysvětlil a dobře komunikoval. Prodej trval méně než 2 měsíce a konečná cena byla mnohem vyšší než jsme sami předem odhadovali.

René Nábělek

{

Profesionální přístup, rychlý a bezproblémový prodej nemovitosti, výborná informovanost klienta o průběhu prodeje nemovitosti.

Přemysl Šmíd

{

“Vše super.

Ondřej Kokeš

{

Moc děkuji za Vaše služby, které považuji za nadstandardní, byla radost s Vámi jednat.

Ilona Náhlovská

{

Realitní makléř Tomáš Novák je profesionál ve všech směrech. Se vším, co bylo potřeba mi poradil, pomohl. Vnímám jeho služby jako nadstandardní. Všem vřele doporučuji využít jeho služby.

Nikola Palangariová

{

Komunikace v pohodě, celý proces koupě proběhl bezproblémově.

Tomáš Doležálek

{

Tomáš je spolehlivý profesionál ve svém oboru. S jeho spoluprací nám odpadlo spousta starostí s prodejem nemovitosti. Díky.

Tomáš Prachař

{

Nejlepší.

Michaela Gaňová

{

Velmi milý, vstřícný, doporučuji všem. Maximální spokojenost.

Nikola Krausová

{

S panem Tomášem Novákem jsme spolupracovali již po druhé a jako vždy jsme byli spokojeni s profesionálním přístupem a pečlivostí.

Dominika Valentová

{

S makléřem jsem byla velmi spokojená. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno. Zařídil vše, já jsem se nemusela o nic starat. Ráda se na něj znovu obrátím.

Lucie Benešová

{

Skvělé služby a vstřícné jednání.

Milan Paul

{

Jsem nesmírně ráda, že jsem měla tu možnost se setkat právě s panem Tomášem Novákem. Je to profesionál a k jeho práci nemám žádné výhrady. Bylo to vše na 1*.

Olga Kaňová

{

Radislav Sládek

{

Profesionální přístup, ochotný, příjemné jednání, pan Novák vždy dodržel své slovo.

Helena Vitková

{

S prací pana Nováka jsem byla maximálně spokojená. Díky jeho skvělé práci, jsem ani pořádně nevnímala, že něco prodávám, jelikož pan Novák vše perfektně vyřídil a jen mi předával informace, jak se situace vyvíjí. Pro mne první zkušenost s realitním makléřem a byla jsem opravdu mile překvapena a spokojená.

Zuzana Tvarohová

{

Výborná komunikace, skvělý přístup. Všechno proběhlo na jedničku. S panem Novákem jsme řešili dlouhodobý pronájem bytu a zároveň prodej bytu. Moc děkuji.

Petra Orltová

{

Jaroslava Pospíšilová

{

Pan Tomáš Novák je člověk na správném místě, je pracovitý, ochotný, flexibilní a lidský. Vřele pana Tomáše Nováka všem doporučuji.

Renata Kunertová