fbpx

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Pronájem komerčních prostor 136 m2, Most

Mikoláše Alše, 43401 Most

20 000 Kč za měsíc

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu komerční prostory ve druhém největším městě Ústeckého kraje, v Mostě.

Jedná se o atraktivní kancelářské prostory s celkovou užitnou plochou 136 m2, situované v přízemí cihlového domu v klidné části města, konkrétně ul. Mikoláše Alše.

Prostor je rozdělen do tří průchozích částí (66 m2), což umožňuje flexibilní využití pro různé účely. Kromě toho je k dispozici také sklepní prostor (70 m2), který lze využít jako sklad nebo archiv. Vstupní prostor vytváří reprezentativní dojem. Sociální zařízení, které je nezbytné pro funkční pracovní prostředí je k dispozici pro všechny nájemce ve společném prostoru.

Lokalita nabízí výhodu klidného pracovního prostředí, zatímco zároveň zůstává v blízkosti centra města, což usnadňuje přístup k dalším službám a obchodům. Tato nabídka je vhodná pro různé typy podnikání, včetně účetních a daňových poradců, IT a technologických firem, zdravotnických a lékařských ordinací, ale je zde možnost i přizpůsobení pro kadeřnictví, kosmetické salony a další podnikání v oblasti krásy.

Měsíční nájemné je ve výši 20 000,- Kč + energie, které se nastaví na základě způsobu využití. Před podpisem nájemní smlouvy je nutné uhradit celkem 40 000,- Kč (kauce + provize RK).

Pro bližší informace nebo v případě zájmu o prohlídku jsem vám k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Kanceláře

Plocha užitná:

136 m²

Počet podlaží:

4

Stav objektu:

Velmi dobrý

Budova:

Smíšená

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

V bloku

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Obchodní a obytná

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná