fbpx

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Pronájem komerčních prostor 132 m2, Most

J. Š. Baara, 43401 Most

info v RK

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu komerční prostory ve druhém největším městě Ústeckého kraje, v Mostě.

Jedná se o atraktivní kancelářské prostory s celkovou užitnou plochou 132 m2, situované v přízemí cihlového domu v klidné části města, konkrétně v ul. J. Š. Baara.

Prostor je rozdělen do několika částí, což umožňuje variabilní využití dle druhu podnikání. K dispozici je také kuchyňský kout a prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. U vstupu se nachází ještě jeden samostatný záchod, což zvyšuje komfort pro případné návštěvy.

Lokalita nabízí výhodu klidného pracovního prostředí, současně v blízkosti centra města, což usnadňuje přístup k dalším službám a obchodům. Tato nabídka je vhodná pro různé typy podnikání, včetně účetních a daňových poradců, IT a technologických firem, zdravotnických a lékařských ordinací, ale je zde možnost i přizpůsobení pro kadeřnictví, kosmetické salony a další podnikání v oblasti krásy.

Měsíční nájemné je ve výši 18 000 Kč, společně s tím je nutné hradit zálohy na dodávané energie (elektřina, teplá a studená voda, internet a televize), které jsou ve výši 8 000 Kč. Nutno zmínit, že výše záloh se odvíjí od způsobu využití prostoru. Před podpisem nájemní smlouvy je nutné uhradit celkem 40 000 Kč (kauce + provize RK).

Pro bližší informace nebo v případě zájmu o prohlídku jsem vám k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Kanceláře

Plocha užitná:

132 m²

Počet podlaží:

2

Stav objektu:

Velmi dobrý

Budova:

Cihlová

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Obchodní a obytná

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná