Powered by Smartsupp

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej zahrady 404 m2 se zděnou chatou, Bystřany

41501 Bystřany

1 700 000 Kč

Nabízím vám ke koupi zahradu se zděnou chatou v obci Bystřany, konkrétně v ul. Na Lišce.

Předmětem prodeje je zahrada v osobním vlastnictví, která je součástí Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, a společně s ní také spoluvlastnický podíl na pozemku parc. č. 1028/1 a 954/1, což jsou příjezdové cesty. Zahrada je vedena pod č. 34.

Zahrada leží ve svahu, což nabízí krásný výhled do okolí, ale také potenciál pro vytvoření terasovitých záhonů. U nově vystavěné chaty aktuálně probíhá kolaudační řízení, z toho důvodu zatím není zapsána v katastru nemovitostí, nový majitel bude mít k dispozici veškerou dokumentaci pro dokončení kolaudace. Podsklepená zděná chata s obytným podkrovím má sedlovou střechu, střešní krytina je plechová. Do chaty je zavedena elektřina, voda je sezónní.

Areál zahrádek je oplocený a uzavřený. U hlavních vrat se nachází několik parkovacích míst, v případě potřeby lze autem přijet k zahradě na nezbytně nutnou dobu. Hlavním důvodem vysoké poptávky po zahradách v této lokalitě je dostupnost.

Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva.

Pomohu Vám případně i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Zahrada

Plocha pozemku:

404 m²

Počet podlaží:

0

Poloha objektu:

Samostatný

Zástavba:

Rekreační