Powered by Smartsupp

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej vícegeneračního domu 208 m2, Košťany u Teplic

Rakouské domy, 41723 Košťany

8 500 000 Kč

Nabízím vám ke koupi dvoupodlažní rodinný dům v osobním vlastnictví, který je díky své dispozici a uspořádání vhodný jako komfortní rodinné bydlení, ale jedná se také o skvělou investiční příležitost, jelikož dům nabízí možnost rozdělení na tři samostatné bytové jednotky.

Dům se nachází v obci Košťany, necelých 8 km severozápadně od lázeňského města Teplice v Ústeckém kraji. Plocha pozemku činí 941 m2, z toho je 124 m2 zastavěná plocha. Jedná se o dvoupodlažní, z velké části podsklepený dům s podkrovím.

V prvním podlaží se nachází bytová jednotka o dispozici 4+1 s užitnou plochou 100 m2. Byt se skládá z prostorné chodby, obývacího pokoje (s klimatizací), kuchyně (s podlahovým topením), ložnice s šatnou, dvou pokojů a koupelny s vanou, sprchou a toaletou. Krytinou podlah jsou vinylové dílce v kombinaci s keramickou dlažbou.
Dále je třeba zmínit, že kuchyně nabízí možnost přímého vstupu na zahradu za domem a z obývacího pokoje se po dřevěných schodech dostanete do 2.NP.

Druhé podlaží zůstalo z velké části v původním, ale udržovaném, stavu, což je pro budoucího majitele příležitost k realizaci dle svých představ. Toto podlaží zůstalo v původním stavu i dispozičně, tedy je rozděleno na dvě části. V každé části se nachází tři obývací místnosti, koupelna a kuchyňka. Aktuálně je druhé podlaží využíváno spíše jako pracovna a zároveň prostor k uskladnění věcí.
V případě potřeby je možné prostory okamžitě obývat, ale je nutné počítat s dokončením drobných stavebních prací – záleží na požadavcích budoucího majitele. Krytina dřevěných podlah je v kombinaci vinylového linolea, keramické dlažby, laminátové podlahy a standardního linolea. I ve 2.NP je umístěna klimatizační jednotka HOKKAIDO.

Dům je z 90 % podsklepený, sklepní prostory jsou rozděleny na několik menších kójí, v největší se nachází kotelna. V případě potřeby je v budoucnu možné z prostorného podkroví vytvořit další bytovou jednotku.

Dům byl postaven v roce 1948 a je připojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Konstrukce stavby je v kombinaci cihel, kamene a dřevitých desek (Heraklit). Vytápění domu zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva od českého výrobce BENEKOV a ohřev vody elektrický ohřívač (bojler) od značky DRAŽICE. Plastová okna jsou v celém domě, který je zateplený. Střecha je sedlová s hliníkovou střešní krytinou. V případě potřeby je možnost, aby jednotlivé byty měly vlastní elektroměr. Původně se jednalo o dům se čtyřmi bytovými jednotkami.

Autem se dostanete na zahradu za domem, kde se nachází pergola pro volný čas. K uskladnění věcí poslouží dvě garáže (plechová/dřevěná).

Obec Košťany se vyznačuje především jako místo pro klidné bydlení s perfektní dostupností do města Teplice. V letních měsících je oblíbeným cílem návštěvníků z celého regionu vodní nádrž Barbora.

Další informace vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce. Rád vám pomohu i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Cena je uvedena včetně provize pro realitní kancelář. Provize zahrnuje služby advokátní kanceláře, využití advokátní úschovy peněz, poplatek 2 000 Kč pro Katastrální úřad za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmě převod energií.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

5 a více pokojů

Plocha užitná:

208 m²

Plocha pozemku:

941 m²

Plocha zastavěná:

123 m²

Plocha zahrady:

818 m²

Počet podlaží:

2

Stav objektu:

Dobrý

Budova:

Dřevěná

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Obytná

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná