Powered by Smartsupp
  • Úvod
  • /
  • Nemovitosti
  • /
  • Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 480 m2, Litvínov – Janov

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 480 m2, Litvínov – Janov

Křížatecká, 43542 Litvínov

5 900 000 Kč

Nabízím vám ke koupi dům v osobním vlastnictví, který je díky dispozici a uspořádání možné využít k bydlení vícegenerační rodiny nebo k bydlení společně s místem pro vlastní podnikání.

Dům se nachází v Litvínově, konkrétně v místní části Janov. Město Litvínov leží v podhůří Krušných hor v okrese Most v Ústeckém kraji.

Celková plocha pozemku činí 1356 m2, z čehož 231 m2 je zastavěná plocha. Jedná se o podsklepený, samostatně stojící dvoupodlažní dům s obytným podkrovím a se třemi garážemi. Celková užitná plocha je 480 m2.

Konstrukce stavby je cihlová. Dům je napojen na veřejný vodovod, odpadní vody jsou svedeny do bezodtokové jímky (žumpy). Vytápění je řešeno plynovým kotlem PROTHERM v kombinaci s krbovými kamny. Ohřev vody zajišťuje ohřívač (bojler) značky DRAŽICE. Krytina podlah je v kombinaci linolea a keramické dlažby. V celém domě jsou plastová okna, střecha je sedlová s eternitovou střešní krytinou. Větší část vybavení na fotografiích je součástí prodeje a je již zahrnuta v kupní částce.

Centrum města se nachází necelých 5 km od domu a naleznete zde veškerou občanskou vybavenost. Druhé největší krajské město Most je vzdálené přibližně 15 km.

Pomohu vám případně i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmostí je převod energií.

Další informace vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

5 a více pokojů

Plocha užitná:

480 m²

Plocha pozemku:

1.356 m²

Plocha zastavěná:

231 m²

Počet podlaží:

3

Stav objektu:

Dobrý

Budova:

Smíšená

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Sídliště

Zástavba:

Obytná

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná