Powered by Smartsupp

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 160 m2, Brandýsek

Nad Vodojemem, 27341 Brandýsek

14 900 000 Kč

Nabízím vám ke koupi rodinný dům o dispozici 4+kk v obci Brandýsek, konkrétně v ul. Nad Vodojemem.

Jedná se o samostatně stojící přízemní dům s garáží, který byl zkolaudován v roce 2020. Užitná plocha domu činí 160 m2, celková výměra pozemku je 716 m2.

Konstrukce stavby je cihlová. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno elektrickým podlahovým topením prostřednictvím odporových topných kabelů, potřebnou teplotu v každé místnosti si jednoduše nastavíte pomocí dotykového termostatu, který lze ovládat také přes mobilní aplikaci. Teplou vodu zajistí elektrický bojler o objemu 240 l, v technické místnosti je navíc umístěn ještě i menší bojler s objemem 20 l sloužící pouze pro ohřev vody v kuchyni, oba ohřívače jsou značky DRAŽICE.

Krytina podlah je v kombinaci vinylu a keramické dlažby. V domě je chytré osvětlení od Phillips HUE v kombinaci se světly značky ELGO. Okna a vstupní dveře jsou od českého výrobce H&M s použitím německého profilového systému Kömmerling. Žaluzie a rolety od společnosti CLIMAX, garážová vrata ALUTECH, vše lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. Střecha je sedlová a pokryta pálenou taškou TONDACH. Vybavení na fotografiích není součástí kupní ceny.

Na pozemku je možné využít venkovní terasu o výměře 40 m2, která je přístupna z domu. Dále také dřevěný domek pro úschovu nářadí či zahradního nábytku. K zalévání zahrady slouží retenční nádrž na dešťovou vodu o velikosti 10 m³.

V Brandýsku naleznete základní i mateřskou školu, lékárnu, zdravotnické zařízení, poštu i obchody se smíšeným zbožím. Do obce vedou silnice III. třídy. Po dálnici D7 vedoucí na okraji území obce se za přibližně 20 minut dostanete do Metropole Zličín. Více se dozvíte také na hlavních stránkách obce (brandysek.cz).

Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmostí je převod energií.

Mohu vám pomoci i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Další informace k nemovitosti vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

4 pokoje

Plocha užitná:

190 m²

Plocha pozemku:

716 m²

Plocha zastavěná:

199 m²

Plocha zahrady:

517 m²

Počet podlaží:

1

Stav objektu:

Novostavba

Budova:

Cihlová

Typ domu:

Přízemní

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Okraj obce

Zástavba:

Obytná

En. náročnost budovy:

B - Velmi úsporná