Powered by Smartsupp

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 155 m2, Teplice

Jugoslávská, 41501 Teplice

info v RK

Nabízím vám ke koupi dům, jehož každý detail byl promyšlen a realizován týmem profesionálních architektů z ateliéru 3+1 architekti (31architekti.cz).

Nemovitost se nachází v Teplicích, a to v ul. Jugoslávská. Lázeňské město Teplice leží v údolí mezi Českým středohořím a hřebeny Krušných hor. Výjimečná stavba v kombinaci s žádanou adresou z této nabídky činí jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost v prestižní lokalitě, kde se nabídky na trh dostávají jen velmi zřídka. Čtvrť je klidná a přitom pouhých pár kroků od centra města, kde naleznete kompletní síť obchodů a služeb.

Jedná se o dvoupodlažní stavbu o dispozici 5+kk s užitnou plochou 155 m2, plocha pozemku činí celkem 494 m2, z čehož je zastavěno 109 m2. Stavba s originálním půdorysem ve tvaru zkoseného obdélníku byla dokončena v roce 2013. Konstrukce z broušených cihel HELUZ FAMILY 50 je doplněna železobetonovými krátkými stěnami, pilířem a u prosklené fasády jsou dva přízemní ocelové sloupy. Teplo zajistí dominantní krb společně s plynovým kotlem. Odvodnění ploché střechy s hydroizolační fólií bylo vyřešeno vnitřními vyhřívanými vpusťmi.

Hlavní vstup je umístěn na severozápadní straně domu a je následován zádveřím s šatnou a koupelnou, na něž navazuje oddělitelná kuchyň a jídelna s hlavním obytným prostorem, který je v přímém kontaktu se zahradou skrze skleněnou fasádu. V přízemí se nachází také samostatný pokoj pro hosty, který je přístupný z jídelny. Po dubovém schodišti se vchází do druhého podlaží s ložnicemi, druhou koupelnou a samostatnou šatnou. Prostor schodiště je prosvětlen střešním světlíkem. K hlavním prvkům domu se řadí velké prosklené plochy generující dostatek světla v interiéru, které zároveň vytvářejí moderní nadčasový vzhled domu.

Stejný půdorysný tvar jako dům má kryté parkovací stání s menším skladovacím prostorem, který je vhodný na uložení kol, zahradního nábytku, nářadí atd. Podlaha parkovacího stání je z kamenné dlažby na podsypu, podlahu menšího skladu tvoří betonová dlažba. Na opačné straně pozemku je k dispozici ještě jeden menší sklad. Stání pro další auto je před domem.

Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva.

Pomohu vám případně i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Další informace k nemovitosti vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

5 a více pokojů

Plocha užitná:

155 m²

Plocha pozemku:

494 m²

Plocha zastavěná:

110 m²

Plocha zahrady:

384 m²

Počet podlaží:

2

Stav objektu:

Velmi dobrý

Budova:

Cihlová

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Obytná

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná