Powered by Smartsupp
  • Úvod
  • /
  • Nemovitosti
  • /
  • Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 139 m2, Hořovičky – Vrbice

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 139 m2, Hořovičky – Vrbice

27004 Hořovičky

2 200 000 Kč

Nabízím vám ke koupi dům o dispozici 4+1 v osobním vlastnictví, který je možné využít k občasné rekreaci, případně nic nebrání přizpůsobení si domu i k trvalému bydlení dle vlastních představ.

Dům se nachází ve vesnici jménem Vrbice, která je částí obce Hořovičky v okrese Rakovník (Středočeský kraj), 12 km jihovýchodně od Podbořan a 15 km severozápadně od Rakovníka.

Celková plocha pozemku činí 348 m2, z čehož 139 m2 je zastavěná plocha. Nutno zmínit, že předmětem prodeje jsou dva přízemní domy, jež jsou uvnitř propojené, nicméně každý z nich má vlastní číslo popisné i vchod, a to z důvodu, že v minulosti byly využívány samostatně.

Dům je napojen na veřejný vodovod a zároveň se na pozemku nachází studna. Odpadní vody jsou svedeny do bezodtokové jímky (žumpy) a teplá voda je k dispozici skrze průtokový ohřívač. Teplo v hlavní části domu zajišťuje krb na tuhá paliva. Krytina podlah je v kombinaci linolea, keramické dlažby a koberce a v celém domě jsou dřevěná okna. Střecha je sedlová – z větší části je krytinou keramická taška, v druhé části domu je to pak asfaltový šindel. Vybavení na fotografiích je součástí prodeje a v nemovitosti zůstává.

Důležitou informací je, že v blízkosti obce Hořovičky aktuálně probíhá výstavba dálnice D6 (Praha – Karlovy Vary – Cheb). Trasa dálnice obchází obec Hořovičky po severní straně a v prostoru obce Kolešov se napojuje na stávající silnici I/6, kterou sleduje až do konce úseku. Vybudování dálnice D6 výrazně přispěje ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy, odvede tranzitní dopravu mimo zastavěná území obcí, čímž se zkvalitní životní podmínky místních obyvatel a především se zlepší celková dostupnost regionu. Vše důležité naleznete na stránkách https://dalnice-d6.cz/, pro více informací o obci můžete navštívit také stránky obce Hořovičky https://horovicky.cz/.

Mohu vám případně pomoci i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz a dále také poplatek pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva. Samozřejmostí je převod energií.

Další informace vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

4 pokoje

Plocha užitná:

116 m²

Plocha pozemku:

348 m²

Plocha zastavěná:

139 m²

Plocha zahrady:

209 m²

Plocha dílen:

32 m²

Počet podlaží:

1

Stav objektu:

Dobrý

Budova:

Cihlová

Typ domu:

Přízemní

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Venkovská

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná