fbpx

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej domu v osobním vlastnictví 247 m2, Bílenec – Petrohrad

44101 Petrohrad

5 350 000 Kč

Nabízím vám ke koupi dvoupodlažní dům o dispozici 4+1 v osobním vlastnictví, který byl postaven v roce 1913.

Dům se nachází ve vesnici jménem Bílenec, která je částí obce Petrohrad v okrese Louny (Ústecký kraj), 11 kilometrů jihovýchodně od Podbořan.

Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní dům, který je z části podsklepený a využít lze také prostor v podkroví. Celková plocha pozemku činí 1 379 m2, z čehož 179 m2 je zastavěná plocha. Konstrukce stavby je převážně cihlová. Střecha je sedlová – krytinou je keramická taška. Dům je napojen na veřejný vodovod, společně s tím je k dispozici studna. Odpadní vody jsou svedeny do bezodtokové jímky (žumpy).
Teplo v hlavní části domu mohou zajistit krbová kamna na tuhá paliva, další možností jsou elektrické přímotopy v každé místnosti. Krytina podlah je v kombinaci plovoucí podlahy, linolea a keramické dlažby. V přízemí obytné části domu jsou plastová okna.

Důležitou informací je, že v blízkosti obce Bílenec aktuálně probíhá výstavba dálnice D6 (Praha – Karlovy Vary – Cheb). Na začátku je D6 vedena asi 400 metrů ve stopě původní silnice I/6, dále překračuje 642 metrů dlouhým mostním objektem přes údolí a Bílenecký potok a následně je trasa kolem Bílence vedena pravostranným obloukem. Vybudování dálnice D6 výrazně přispěje ke zvýšení bezpečnosti a plynulosti dopravy, odvede tranzitní dopravu mimo zastavěná území obcí, čímž se zkvalitní životní podmínky místních obyvatel a především se zlepší celková dostupnost regionu. Vše důležité naleznete na stránkách https://dalnice-d6.cz/, pro více informací o obci můžete navštívit také stránky obce Petrohrad petrohrad-obec.cz/.

Bílenec je malebná vesnice ležící v krásné české krajině a je tak ideálním výchozím bodem pro pěší túry a cyklistické výlety do okolní přírody. S bohatými možnostmi pro aktivní odpočinek je Bílenec skvělým místem pro trvalé
bydlení i jako rekreační útočiště.

Mohu vám případně pomoci i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu.

Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz a dále také poplatek pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva. Samozřejmostí je převod energií.

Další informace vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

5 a více pokojů

Plocha užitná:

247 m²

Plocha pozemku:

1.379 m²

Plocha zastavěná:

179 m²

Plocha zahrady:

1.200 m²

Plocha dílen:

59 m²

Počet podlaží:

2

Stav objektu:

Dobrý

Budova:

Cihlová

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Klidná část obce

Zástavba:

Venkovská