Powered by Smartsupp

Prodej domu v osobním vlastnictví 147 m2, Bílina

Petra Bezruče, 41801 Bílina

volejte makléři

Nabízím vám ke koupi dvoupodlažní dům v osobním vlastnictví, který je díky své dispozici a uspořádání vhodný k bydlení vícegenerační rodiny, ale jedná se také o skvělou investiční příležitost, jelikož dům nabízí možnost rozdělení na dvě bytové jednotky. Objekt současně poskytuje prostor pro vlastní podnikání.

Dům se nachází v Bílině, v samotném centru města, konkrétně na ul. Petra Bezruče. Dominantou okolní krajiny je vrch Bořeň na jižním okraji města.

Plocha svažitého pozemku činí 1023 m2, z toho je 453 m2 zastavěná plocha a vnitřní nádvoří. Hlavní část domu se skládá ze dvou podlaží s podkrovím, kde je možné vytvořit další prostor k bydlení.

1.NP se skládá z prostorného zádveří, předsíně, obývacího pokoje s krbem, ložnice, kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a vanou a samostatné toalety. Ve 2.NP je k dispozici kuchyň, tři obývací místnosti, koupelna s vanou a toaleta. Po sečtení obou podlaží je užitná plocha domu 147 m2.

Konstrukce stavby je smíšená. Dům je připojen na veřejnou kanalizaci a vodovod, velkým bonusem je vlastní studna. Hlavním zdrojem tepla je plynový kotel, který zajistí ohřev teplé vody, a to v kombinaci s elektrickým ohřívačem (bojlerem). Dále je možné využít krb s průduchy mezi prvním a druhým podlažím. Od roku 2010 je v části domu podlahové topení. Kuchyně společně s koupelnou v 2.NP prošla v minulých letech kompletní rekonstrukcí, konkrétně se měnila elektroinstalace, rozvody vody a odpadu, omítky, obložení, podlahová krytina, vybavení a spotřebiče. Okna jsou dřevěná, krytina podlah je smíšená. Objekt je zabezpečen kamerovým systémem. Přední štít domu je zateplen. Větší část střechy je valbová a krytinou je pálená taška, nebytové prostory jsou pokryty střešní asfaltovou IPOU.

Z obecní asfaltové silnice vjedeme skrze hlavní vrata do dvora domu, kde je zpevněná plocha zámkovou dlažbou, případně je možné ze silnice zaparkovat přímo do hlavní garáže, druhá garáž se nachází ve dvoře. Z nádvoří se dostaneme do suchého sklípku s odpovídající teplotou. Na pozemku se dále nachází krytý bazén s filtrací, skleníky, venkovní krb, na okraji pozemku je umístěna letní patrová chatka s toaletou, přízemí chatky bylo v minulosti využíváno pro chov zvířat.

Dům je ve slepé ulici, z tohoto důvodu je zde velmi nízký pohyb aut a tedy klid.

Město Bílina leží mezi Mostem a Teplicemi v okrese Teplice v Ústeckém kraji. Lázeňské město Teplice je vzdáleno necelých 10 km severozápadně od Bíliny.

Pomohu případně i se získáním férového financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Cena je uvedena včetně provize pro realitní kancelář. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře, využití advokátní úschovy peněz, poplatek 2 000 Kč pro Katastrální úřad za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmě převod energií.

Další informace vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

Rodinný

Velikost:

5 a více pokojů

Plocha užitná:

147 m²

Plocha pozemku:

824 m²

Plocha zastavěná:

199 m²

Počet podlaží:

2

Stav objektu:

Dobrý

Budova:

Smíšená

Typ domu:

Patrový

Poloha objektu:

Řadový

Umístění objektu:

Centrum obce

Zástavba:

Obchodní a obytná

En. náročnost budovy:

G - Mimořádně nehospodárná