Powered by Smartsupp

Tomáš Novák

realitní makléř

+420 720 988 090

tomas@modernirealitak.cz

Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví 61 m2, Teplice

Jana Koziny, 41501 Teplice

1 800 000 Kč

Nabízím vám ke koupi bytovou jednotku v družstevním vlastnictví o dispozici 2+kk v 7. patře (8.NP) v Teplicích, část Trnovany, konkrétně ul. Jana Koziny.

Celková užitná plocha bytu včetně dvou lodžií (10 m2) činí 61 m2. K dispozici je i sklepní kóje. Jednotka se tedy skládá z předsíně, prostorného obývacího pokoje, kuchyňského koutu, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, šatny (komory), dvou lodžií a sklepní kóje. Aktuálně má majitelka („člen družstva“) za drobný poplatek pronajatý menší prostor od BD Trnovany, který se nachází přímo na patře u bytu. Dále také nutno zmínit, že dům je kompletně bezbariérový.

V minulých letech prošla bytová jednotka z velké části rekonstrukcí, jejíž výsledkem je příjemný a moderní domov. Součástí kupní ceny je i základní vybavení, konkrétně upřesním na případné osobní prohlídce.

Pokud je vaší podmínkou blízká dostupnost do obchodů, je tato nabídka právě pro vás. Centrum města, ve kterém najdete kompletní občanskou vybavenost, je od domu vzdálené pár minut autem.

Bytové družstvo Trnovany nebrání případnému podnájmu bytu, zároveň lze dle novely zákona pobírat příspěvky na bydlení i v družstevním bytě, a s ohledem na dispozici je tato nabídka vhodná i jako investiční příležitost.

Při převodu družstevního podílu je třeba uhradit členský vklad, který je v tomto případě ve výši 16 100,- Kč.

Rád vám případně pomohu získat i financování s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz. Samozřejmostí je převod energií.

Další informace vám rád sdělím na uvedeném telefonním čísle nebo při osobní prohlídce.

Parametry namovitosti

Kategorie:

2+kk

Plocha užitná:

61 m²

Počet podlaží:

14

Stav objektu:

Dobrý

Budova:

Panelová

Poloha objektu:

Samostatný

Umístění objektu:

Sídliště

Zástavba:

Obchodní a obytná

En. náročnost budovy:

D - Méně úsporná