fbpx

Kdo jsem?

Jmenuji se Tomáš Novák a ve světě realit se pohybuji od roku 2018, kdy jsem začal spolupracovat se společností RE/MAX. Měl jsem tak možnost vzdělávat se a získat spoustu cenných zkušeností.

Na jaře roku 2018 jsem absolvoval školení zakončené makléřskou zkouškou. V následujících letech jsem získal certifikaci pro vykonávání práce realitního makléře a několik ocenění.

Z práce se stal i můj koníček, proto jsem se v květnu 2023 rozhodl založit si vlastní kancelář „Moderní realiťák“.

Záleží mi na neustálém vylepšování a zkvalitňování mých služeb. Sleduji aktuální trendy, jsem kreativní a schopný aplikovat ověřené novinky do své práce a zjednodušit tak klientům průběh prodeje, pronájmu, ale i koupě, nemovitosti.

Využívám sílu sociálních sítí, které jsou pro mě efektivním nástrojem, a díky kterým jsem schopný prodat, sehnat nebo odprezentovat.

Jsem obchodník, ale stále také člověk, který se k lidem chová tak, jak chce, aby se oni chovali k němu. Zakládám si na férovém přístupu a potřeby klienta jsou u mě na prvním místě. Nehledám kličky a držím slovo, což v dnešní době (bohužel) není samozřejmost.

Úspěšný obchod nekončí prodejem nemovitosti – cílem mé práce je spokojený klient, který mé služby bez obav doporučí své rodině, přátelům nebo známým.

Své služby poskytuji v Ústeckém kraji a ve Středních Čechách.

Čísla mluví za vše

Teď pár čísel, ta ve výsledku mluví za vše.

Svou první nemovitost jsem prodal 11. 10. 2018. Ke dni 31. 5. 2023 jsem překročil 100 úspěšných prodejů nemovitostí v celkové hodnotě přesahující 70 milionů korun a k tomu jsem 82 nemovitostí pronajal.

Celková hodnota zobchodovaných nemovitostí byla necelých 35 milionů. V roce 2020 jsem se dvakrát stal nejproduktivnějším makléřem celé naší kanceláře, a to za měsíce duben a červenec

Certifikovaný makléř Silver

Ocenění Certifikovaný makléř Silver je uděleno každému makléři, který jednou za dva roky složí písemnou část státní zkoušky, kde pravidelně prokáže hlubší znalosti z oblasti Realitního práva, Procesů realitního makléře, Ekonomiky a financí, Informační technologie. Zároveň musí pravidelně každých 12 měsíců absolvovat alespoň 12 odborných webinářů anebo 2 dny školení dle vlastního výběru. V případě, že nesplní jednu z podmínek, je mu titul odebrán do doby, než podmínky splní. Jedná se o vyšší ocenění odborné způsobilosti v rámci sítě RE/MAX v České republice.